Zadzwoń ! +48 690 005 641

PRZECZYTAJ ! - BYĆ MOŻE MOŻEMY POMÓC TOBIE

Celami Fundacji są:

1. Działalność w zakresie ochrony zdrowia i ratowania życia; wcześniaków ,noworodków ,dzieci i młodzieży do 18 roku życia z terenu całego kraju , znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej.
2. Udzielanie pomocy szpitalom i placówkom medycznym w zakresie ochrony zdrowia i ratowania życia dzieci znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej.
3. Udzielanie pomocy placówkom wychowawczym, oświatowym i opiekuńczym w zakresie opieki nad dziećmi znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej lub materialnej.
4. Rehabilitacja noworodków dzieci i młodzieży poprzez działania mające na celu przywrócenie dziecku niepełnosprawnemu – na skutek wady wrodzonej, choroby wypadku – w maksymalnym stopniu sprawności fizycznej, psychicznej i socjalnej, poprzez rehabilitację medyczną, psychiczną, socjalną oraz edukację, sport i rekreację , w tym organizacja i wspieranie finansowe zabiegów chirurgicznych i rehabilitacyjnych.
5.Wspieranie rozwoju zawodowego lekarzy w zakresie leczenia dzieci i opieki psychologicznej nad dziećmi.

oliwia2
Michalina_Kudli__ska